Відкриття новорічної локації «Різдвяний Дивосвіт» у ЗВО «ПДУ»

Зима – це прекрасна пора року, яку з нетерпінням чекають і діти, і дорослі, адже це пора новорічних та різдвяних свят, пора, коли всі очікують зміни на краще, бо кожний вірить у чудеса…

На Кам'янеччині уже почали відзначати новорічно-різдвяні свята. 16 грудня 2021 року засяяла вогнями ялинка на площі біля головного корпусу Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Уже третій рік заклад вищої освіти облаштовує святкові локації. Тут на гостей чекають «Різдвяна шопка», «Куля бажань», «Трактор», чарівні вівці, ціла колекція еко-ялинок, новорічна фотозона, казкова площа чудес тощо.

Святковий захід відкрив вітальним словом ректор університету, професор Володимир ІВАНИШИН, побажавши усім присутнім здоров'я, Божої благодаті, терпіння та непохитної віри у завтрашній день.

У відкритті новорічної ялинки взяла участь очільниця Хмельницької обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК, відзначивши гостинність, привітність університетської родини ПДУ, а також сучасність та величність даного заходу.

Усіх присутніх вітали казкові персонажі – Святий Миколай, Солоха, чорт… Долучились до привітань квартет «Marshmallow» Школи мистецтв та молодша вокальна група «Чудо-Чада» Міської дитячої школи мистецтв, які своїм виконанням пісні «Промені» додали святковості.

Чудовий настрій, сміх, веселощі, тепла та дружна атмосфера панувала на площі головного корпусу Подільського державного університету.

Усі кам'янчани та гості міста зможуть приходити до ЗВО «ПДУ» та зробити на згадку чудові світлини, які стануть прекрасним поповненням у фото-колекції.

Педагогічний колектив щиро дякує ректорові, професору Володимиру ІВАНИШИН за організацію заходу, подароване свято, неймовірні позитивні емоції. Це дійство насправді стало феєричним, казковим, масштабним…

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку
Ольга ПРОКОПОВА