УКРАЇНА – ТИ У МОЄМУ СЕРЦІ!

Нема життя без України, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це мати, яку не обирають, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі. Багатовікова історія українського народу, на долі якого було досить лиха, майже кожного століття, розпочате голодними війнами, чужоземними навалами… Важко назвати країну, яка б пережила те, що пережила Україна за більш ніж пів тисячолітнє поневолення.
Подивіться будь ласка у вікно: шепоче замріяний вітер, день стоїть у яскравих кольорах – такими словами розпочато виховний захід для студентів 1 СТН курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Такою ми бачимо під сонцем нашу неньку-Україну. Вона горда від того, що зуміла виховати людей, здатних об’єднатися на Майдан, здобувати волю, виборювати справедливість, йти до перемоги. Трагічні події в Україні сьогодні тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни.
Хвилина мовчання… Найдовша хвилина… Найтихіша, найсумніша, найтяжча хвилина…
Віримо у нашу перемогу! Україна – ти у наших серцях!!!

Завідувач кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища,
куратор 1 СТН курсу спеціальності
141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
Леся Збаравська