Студентська Ліга гумору – новий старт!

25 травня в ботанічному саду  було смішно, оригінально, креативно, з імпровізаціями і  дотепністю та, на 200 балів -  за шкалою позитиву! Тут пройшов перший тур студентської Ліги гумору ПДАТУ.

Команди «Олів'є» (збірна від економічного факультету, інженерно-технічного факультету і  факультету агротехнологій та природокористування), «Загублені в часі» (інженерно-технічний факультет), «Дежавю» (факультет агротехнологій та природокористування ), «Vet-style" (факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві) створювалися нашими студентами під час карантину. Хвилю оптимізму, серед них запустив студент 2-го курсу   Андрій Федчук, який і став модератором першої гри Ліги гумору.

Вітальне слово  ректора університету Володимира Іванишин додало учасникам свята гумору ще більшого натхнення та азарту. Володимир Васильович запевнив гравців у підтримці розвитку проєкту, адже, на його думку «сміх та жарти, оптимізм студентів  дуже необхідні в умовах, коли так багато перепон для спілкування через карантинні обмеження».

Ботанічний сад став  першою сценою для новостворених команд, а журі та глядачі - першими шанувальниками!

Організаційну підтримку студентським командам надали фахівці Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку, працівники ботанічного саду, цінні практичні поради -  голова профспілкового комітету  - Світлана Ліщук.

Найважчим завданням для членів журі було визначити володаря Кубка ректора. Усі команди вразили оригінальними ідеями, креативністю, драйвом та завзяттям! Жарти про студентське життя, взаємодія із залом, імпровізація були такими, що глядачі та журі не зупинялися аплодувати.

Лише завдяки маленькому відриву у конкурсі «розминка» команда «Vet-style" здобула дипломи переможців і була відзначена Кубком. Ще одну команду-переможця обирали самі глядачі. У номінації «Глядацькі симпатії» першість здобула команда «Загублені в часі». Усі команди отримали дипломи, пам'ятні призи та подарунки від ректорату та профкому ПДАТУ.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку
Альона Кузема