Студенти ПДАТУ долучились до щорічної міжнародної акції з прибирання «World Cleanup Day»

Напередодні Всесвітнього дня прибирання здобувачі вищої освіти Подільського державного аграрно-технічного університету долучились до щорічної міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «World Cleanup Day». Перед початком роботи усі прослухали інструктаж з техніки безпеки.

Студенти працювали на території дендропарку та ботанічного саду, ставши таким чином частиною наймасштабнішої команди еко-відповідальних людей.

Після прибирання здобувачі вищої освіти університету мали можливість відпочити на території ботанічного саду та скуштувати смаколиків.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до реалізації щорічної міжнародної акції з прибирання!

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку