Розпочало роботу журі Відкритого фестивалю-конкурсу «Агроуніфест-21»

З 1 листопада 2021 року Подільський державний аграрно-технічний університет оголосив відкриття фестивалю-конкурсу «Агроуніфест-21» у дистанційному форматі. Мета Відкритого фестивалю – активізація і популяризація творчої діяльності колективів, підвищення рівня виховної роботи, підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади до проблем культури та мистецтва.

У фестивалі-конкурсі взяли участь колективи та окремі виконавці навчальних закладів України, представляючи роботи 2020-2021 навчального року.

14 листопада було завершено прийом заявок на участь у конкурсі. На розгляд журі надійшло 95 заявок учасників  із навчальних закладів не лише Кам'янця-Подільського, а й різних регіонів України.

Розпочало роботу журі Конкурсу до якого увійшли експерти сучасного мистецтва, мистецтвознавці, художники, аматори, викладачі-методисти вищої категорії.

Протягом тижня журі буде переглядати й оцінювати надіслані номери та заповнювати протоколи голосування. Оголошення результатів голосування відбудеться 23 листопада 2021 року. Тож побажаємо журі плідної роботи та справедливих рішень.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку
Ольга Прокопова