Продовжуємо психологізацію учасників освітнього процесу

Надзвичайно продуктивними і плідними виявились 12-13 жовтня у плані саморозуміння і оволодіння технологіями поліпшення якості психічного життя особистості. Вивчали й навчались і студенти, і педагоги.

Так, 12 жовтня здобувачі освіти навчально-наукових інститутів бізнесу і фінансів, а також  енергетики взяли участь у тренінговій психологічній програмі (керівник – доцент Оксана ЛЯСКА), де, залучаючись до виконання вправ, оволодівали прийомами ефективної саморегуляції та технологіями управління емоціями. Надзвичайно тепла атмосфера, невимушене, змістовне спілкування, бажання бути кращим стали тими умовами, які вплинули на результативність психологічної взаємодії.

Про особливості розвантажувальної гімнастики, способи удосконалення своїм психо-емоційним станом розповіла фахівець центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку – Наталія УКРАЇНЕЦЬ.

А в другій половині дня вчилися володіти собою викладачі. Тема тренінгової психологічної програми для них – «Професійне вигорання педагогів». Як не «згоріти» в професії, які прийомами тайм-менеджменту доцільно використовувати, щоб залишатися здоровим, які дозвіллєві форми активності є ефективними– це ті акценти розмови, які виявилися найбільш обговорюваними в аудиторії.

Учасники освітнього процесу продовжили започатковану напередодні традицію «Комплімент дня».

13 жовтня здобувачі освіти факультету агротехнологій і природокористування стали учасниками програми тренінгу «Збереження психологічного здоров'я» (Оксана ЛЯСКА, практичний психолог) та ознайомились із психічними особливостями світових постатей, переглянувши презентаційний матеріал на тему «Божевільні, які творили світ» (Ольга ПРОКОПОВА, директор ЦВРіСКР).

Наукова бібліотека підтримала ініціативу долучитися до відзначення Всесвітнього дня психічного здоров'я. У першому корпусі було відкрито виставку психологічної літератури «Доторкнись до світу психології», споглядання виставкових екземплярів якої супроводжується класичною музикою.

Дякуємо усім, хто підтримав та долучився до реалізації проведення Днів психологічного здоров'я у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку