«Подільський весняний ярмарок книги»

21 квітня 2022 р., з нагоди Всесвітнього  дня книги та авторського права (23 квітня), у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» відбувся книжний ярмарок. Всі кошти, отримані від продажу книг на ярмарку, були направленні для потреб ЗСУ (біля 1200 грн.). Продавалися підручники, навчальні посібники, книги з мистецтва та культури, стародавні видання. Серед купців були не лише співробітники університету, але й місцеві жителі (кам’янчани та переселенці), які проявили цікавість до друкованих видань.

Проведення такого заходу було б неможливим без сприяння керівництва університету (ректора Володимира Іванишин) та проректора з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Оксани Бялковської. Окремо подяка керівнику Кам’янець-Подільського осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Славку Полятинчуку, який не тільки допоміг у його організації, але й надав для реалізації свою чергову книгу «Повернення Тараса Бульби», яка користувалася значним попитом. Не обійшлося також без Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку університету (керівник – Ольга Прокопова).

Маємо надію, такий ярмарок стане традиційним і буде збирати велике коло видавництв, окремих авторів та приватних осіб, залюблених у книгу.

Директор наукової

бібліотеки університету  Артур Михайлик.

_DSC2782 _DSC2794 _DSC2789
_DSC2769 _DSC2770 _DSC2772