Початок нового навчального року в університеті

Щороку День Знань в Закладі вищої освіти  «Подільський державний університет» — це свято, яке наповнює наші серця радістю та відчуттям нового. Цей день символізує не лише початок навчального року, але й нові можливості, нових друзів та нові знання.

4 вересня 2023 року в університеті відбувся захід, приурочений початку нового навчального року, який виявився неймовірно яскравим та захоплюючим. Саме сьогодні наш університет ожив і наповнився студентами, які прибули із різних куточків нашої країни.

До усіх присутніх: високоповажних гостей, працівників та здобувачів, а насамперед першокурсників, які сьогодні вперше в якості здобувачів переступили поріг університету,  з найщирішими побажаннями звернувся ректор університету Володимир ІВАНИШИН. Також хвилиною мовчання усі присутні вшанували героїв, які віддали своє життя, захищаючи свою країну.  Окремо Володимир Васильович відмітив працівників нашого університету, які сьогодні знаходяться в лавах Збройних сил України.

Початок нового навчального року став особливим для здобувачів першого курсу, коли вони урочисто склали присягу. Вони обіцяли відданість навчанню, розвитку та спільноті. Ця урочиста мить вражає душу та нагадує про важливість знань та відповідальність перед майбутніми досягненнями.

 

Щиро бажаємо усім здоров’я, наснаги, творчості та нових звершень!

 

 Наталія УКРАЇНЕЦЬ –

в.о. директора центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку