Педагог – це покликання, а не професія

У першу неділю жовтня ми вшановуємо людей почесного і благородного фаху - педагогів, від яких залежать майбутні успіхи і досягнення усієї країни.

Бути учителем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Із дотриманням карантинних вимог 1 жовтня у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулися урочистості. На площі, біля головного корпусу, під музичний супровід, студенти зустрічали викладачів, даруючи квіти, гарний настрій та щирі побажання.

Від імені ректора університету професора Володимира ІВАНИШИН звернулась із вітальним словом директорка центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку Ольга ПРОКОПОВА, подякувавши усім педагогам за нелегку працю й побажавши здоров'я, миру, креативних звершень та досягнення нових вершин.

Окремих працівників було нагороджено грамотами від імені ректора університету.

Усіх освітян привітали музичними композиціями Руслан ВОЗНЮК та Володимир СІРАНТ. Присутні мали змогу зробити світлину біля святкової фотозони, а також насолодитись святковою атмосферою.

Щира подяка ректорату університету, первинній профспілковій організації, студентському парламенту в сприянні організації даного свята.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку