Наука об’єднує: день науки, день вишиванки, благодійність

«Наука об’єднує: день науки, день вишиванки, благодійність»  -  під таким гаслом 18 травня 2023 року у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» відзначили День науки і Всесвітній день вишиванки. Це був незабутній день, коли здобувачі  вищої освіти,  науково-педагогічні працівники та інші працівники університету об'єдналися, щоб відзначити важливі інновації сучасної науки, вікові українські традиції та благодійність на підтримку Збройних Сил України.

Протягом дня усі бажаючі мали змогу відвідати благодійний ярмарок, оглянути наукові цікавинки, майстер-класи, хімічні досліди, презентації, фотозону,  взяти участь в екскурсіях до музеїв і лабораторій. Також в цей день відбулась презентація науково-освітнього хабу «Молодіжний простір», який презентувала Юлія ГОРЮК.

Під час урочистої частини з вітальним словом до присутніх звернулись ректор університету Володимир ІВАНИШИН та начальник відділу загальної середньої, позашкільної освіти та кадрового забезпечення управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Світлана ГУМЕНЮК, які відзначили науково-педагогічних працівників грамотами та подяками.

Завершилось дійство флешмобом «Вишиваний оберіг».

Під час благодійного ярмарку було зібрано 32 281 грн., які будуть передані для потреб наших військових.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення заходів Дня науки та Всесвітнього дня вишиванки,  які об’єднали нас в одну велику вишивану родину та показали, що активна участь і зацікавленість кожного сприяють створенню міцного наукового та культурного співтовариства.

В.о. директора центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку
Наталія УКРАЇНЕЦЬ