Наша молодь - за здоровий спосіб життя та екологію!

Напередодні Дня молоді студенти Подільського державного аграрно-технічного університету зробили презентацію власного проєкту «МОЛОДЬ ПДАТУ ЗА ЕКОЛОГІЮ!».

Студентський парламент нашого університету неодноразово піднімав питання екологічної освіти під час вебінарів і круглих столів. Проте, ініційований молоддю проєкт містить не тільки теоретичну підготовку, а закликає до практичних дій.

В рамках проєкту передбачається налагодити роздільний збір сміття у всіх будівлях студентського містечка. Перший бак для збору пластику, скла і паперу придбано за сприяння студентського профспілкового комітету. Кошти на наступні баки студенти вирішили зібрати під час спортивної естафети, яку провели 24 червня спільно із фахівцями центру виховної роботи і викладачами кафедри фізичного виховання ПДАТУ.

Із закликом «твоя філіжанка кави підтримає еко-проєкт!» в.о. президента студентського парламенту Марія Кобелецька оголосила збір коштів на придбання нових баків для роздільного збору паперу, пластику та скла.

Сподіваємося ця ініціатива молоді отримає підтримку в місті та сприятиме формуванню екологічної свідомості.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку