ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт

У квітні 2022 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Здобувачі освіти з усіх куточків нашої області захищали свої роботи і доводили журі (голова журі – доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології Анатолій ДИМЧУК, члени журі: доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології Юлія ЄВСТАФІЄВА та доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології Роман КАСПРОВ) ефективність, доцільність проведених досліджень та демонстрували отримані результати.
Такий конкурс проводиться щорічно з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, популяризації наукової діяльності та розвитку наукового світогляду. У цьому році він відбувся у заочному форматі.
Приємно вражені представленням робіт, постерів та презентацій здобувачами освіти. Вітаємо з досягнутими результатами та бажаємо нових наукових здобутків, швидкої перемоги на нашій рідній землі та мирного неба!

Доценти кафедри технології виробництва
продукції тваринництва та кінології