День знань знову згуртував університетську родину

1 вересня 2021 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті урочисте дійство відбулось лише для першокурсників. У зв'язку з карантинними заходами, спричиненими поширенням коронавірусної інфекції COVID–19, захід проводився з обмеженою кількістю людей із дотриманням усіх протиепідемічних правил.

В урочистостях взяли участь адміністрація університету, декани факультетів, директори навчально-наукових інститутів, представники профспілки та студентського парламенту, делеговані здобувачі-відмінники старших курсів.

Кожний факультет, інститут представив свою фото-локацію, що презентувала професійну спрямованість навчання.  У цей день здобувачі перших курсів  мали змогу ознайомитись із навчальними корпусами університету, побувати в сучасних навчальних аудиторіях, наукових лабораторіях, відвідати Музей хліба та Музей гречки, завітати до Ботанічного саду.

Подільський державний аграрно-технічний університет бажає усім успіхів у шляхетній і святій справі світоча знань і добра. Будьмо наполегливими, знаходячи нові моделі побудови освітніх відносин і терплячими у їх реалізації.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку