День, що підсумовує кропітку працю аграріїв

13 листопада 2019 р. у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулися урочисті заходи до Дня сільськогосподарських працівників. Це день, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Так, із вітальним словом до усіх присутніх, звернувся голова вченої ради, професор Володимир Іванишин, привітавши колектив Подільського державного аграрно-технічного університету, а також молодь із їхнім «професійним святом» - Днем студента.  Володимир Васильович зазначив, що одне із завдань закладу вищої освіти для викладачів залишається незмінним – це науковий пошук та якісна підготовка кадрів для АПК. Завдання ж студентської молоді полягає у розвитку, сміливості крокувати вперед, захищаючи себе й своє право на гідне, щасливе життя, впевнено відкриваючи нові горизонти, залишаючись при цьому такими ж неповторними, енергійними й завзятими, здатними приймати неординарні рішення.

На урочистості до ПДАТУ завітали почесні гості – представник Народного депутата Ігоря Марчука  –  Юлія Мукусій, заступник голови Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації –   Микола Чумак, заступник голови Кам'янець-Подільської районної ради – Віктор Єрменчук, керівник сайту «03849. com.ua  - сайт міста Кам'янець-Подільський» –  Ірина Ільницька. У своїх вітаннях запрошені відзначили неоціненну працю науково-педагогічних працівників та їх вагомий внесок у розвиток української науки й підготовку висококваліфікованих фахівців й вручили працівникам університету грамоти, подяки та цінні подарунки від Хмельницької обласної державної адміністрації, Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної обласної державної адміністрації, Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації, міського голови, народного депутата України Ігоря Марчука.

Приємним стало те, що колектив ПДАТУ отримав диплом від Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької державної адміністрації  за організацію та представлення виставкової експозиції  на 32  обласній сільськогосподарській виставці Агро-Поділля – 2019 в м. Хмельницькому.

Голова первинної профспілкової організації ПДАТУ Світлана Ліщук привітала усіх викладачів та студентів із Днем працівників сільського господарства й Днем студента, а також вручила грамоти та подяки.

Чудовий концерт, підготовлений університетськими майстрами сцени, зокрема «Ведучими на Прокат» Іриною Качан, Миколою Горенко та Валерієм Свередою, створював святковий настрій у актовій залі.

Яскраві вокальні номери від: аспіранта Володимира Сіранта (пісня «Хто має долар – сало їсть…»),   вокальної студії «Перевесло» ПДАТУ (Пісня «Студентська молодь», керівник Руслан Вознюк), хореографічні номери у виконанні студії сучасного та спортивно-бального танцю «Максі» (танець «Випадок у лабораторії», керівник Микола Томайчук), танцю «Хіп-Хоп» у виконанні студентки економічного факультету.

Колектив ПДАТУ зі своєю концертною програмою прийшов привітати Народний хор української пісні «Смотрич» міського Будинку культури. (керівник – заслужений працівник культури Микола Мельник), які подарували чудовий та гарний настрій, а також позитивні емоції.

Свято вийшло феєричним та урочистим, вписавши ще один рядок до списку яскравих подій, що відбуваються у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Прес-центр ПДАТУ