Посилення практичної компоненти студентської молоді

ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень», у партнерстві із Подільським державним аграрно-технічним університетом, з метою поглиблення інтеграції навчального процесу та практичного досвіду, продовжує започатковану ініціативу проведення виїзних семінарів та досліджень для студентів економічного факультету.

Сьогоднішня зустріч, тема якої: «Організація зовнішньоекономічної діяльності підприємства» проходила на базі великого платника податків, бюджетоформуючого підприємства Кам'янець-Подільської міської громади, товариства з іноземними інвестиціями, «Преттль-Кабель Україна».

Участь у семінарі прийняли студенти економічного факультету, провідні фахівці підприємства, а також науково-педагогічні працівники, які є активними членами громадської організації: Валентина Борковська, Наталія Корженівська, Алла Печенюк. Під час семінару було розглянуто ряд важливих питань, що стосуються окремих аспектів зовнішньоекономічної діяльності.

Запрошені учасники відзначили високий рівень використання сучасних інформаційних технологій в управлінні даним підприємством.

Значне зацікавлення студентської аудиторії викликало питання документального та логістичного супроводу відвантаженої підприємством готової продукції закордонним споживачам.  Приводом для роздумів стала інформація про рівень оплати 1 нормо-години на українських підприємствах та аналогічних  західних.

Учасники семінару отримали надзвичайно важливий досвід спілкування із спеціалістами-практиками, який сприятиме їхній подальшій професійній підготовці.

Колектив громадської організації «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень» щиро дякує ректору Подільського державного аграрно-технічного університету, Володимиру Іванишину, за всебічне сприяння, розуміння потреб та підтримку громадських ініціатив! Дякуємо директору ТОВ «Преттль-Кабель Україна» Андреасу Цінну за забезпечення практичної компоненти! Дякуємо колишнім випускникам економічного факультету: Сергію Печенюку, Євгену Зеленьку, Інні Бурдейній, та іншим фахівцям-випускникам ПДАТУ, які на сьогодні сформували потужний альянс професіоналів, практиків-міжнародників, та є прикладом для наслідування! Ми пишаємось вами! Ви є найкращими мотиваторами для наших студентів та абітурієнтів!

Голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»
кандидат економічних наук,
Алла Печенюк