Здобуваємо навички самопізнання

 

Уже стало доброю традицією в університеті проводити психологічні тренінги, відпрацьовувати навички психологічного самоволодіння в тривожні часи.  

Так минулої середи здобувачі освіти разом з викладачами кафедри права, професійної і соціально-гуманітарної освіти  приймали участь в психологічному тренінгу на тему «Як допомогти собі у період війни», метою якого було  формування навичок стресостійкості особистості в особливих кризових умовах, акцентуація на необхідності розвитку, перерозподілу та збагачення особистісного ресурсу, аналіз чинників, індикаторів та реакцій на стрес, пошук конструктивних виходів зі стресових ситуацій. Модератором тренінгу виступила доцент Оксана ЛЯСКА.

У ході занять було відпрацьовано техніки і методики роботи зі стресом, експрес-техніки щодо роботи з психосоматичними проявами, проективна методика МАК у роботі з почуттями і переживаннями, мотивуючі цитати про цінність життя, подолання труднощів і страху, які примушують замислитись і діяти. Учасники з задоволенням виконували вправи, які стосувалися зняття мязової напруги, візуалізації, дихання, вчилися технікам і прийомам стабілізації внутрішньої рівноваги і благополуччя, формулювали правила виходу зі стресу та тривоги.

Учасники заходу виявили високий рівень мотивації, креативності, емоційності та збагатили особистим досвідом, власними враженнями, коментарями проведення кожної вправи та методики. Високий рівень емоційного інтелекту усіх присутніх дозволив найефективнішим чином опрацювати запропонований матеріал.

Щиро дякуємо усім, хто був небайдужим до освітніх пропозицій, виявив цікавість, був активним і отримав не лише чудові враження, але й нові можливості!

Інформацію підготувала
доцентка кафедри права, професійної та
соціально-гуманітарної освіти,
Оксана ЛЯСКА