Профком університету долучився до вітань наших освітян.  

 

Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День працівників освіти. Символічно, що цьогоріч цей День відзначається в Україні разом з Днем захисників і захисниць. Адже саме завдяки нашим захисникам і захисницям в такий непростий час педагоги мають можливість працювати та передавати нашій молоді свої знання та вміння.

В Україну свято прийшло ще з СРСР, де його вперше відзначили ще 1965 року. Після проголошення незалежності України святкування було встановлено указом президента у 1994 році. Тоді ж День працівників освіти вирішили відзначати що першої неділі жовтня. Всесвітній день працівників освіти відзначають 5 жовтня. Це свято стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, чиїм покликанням є  самовідданість на освітянській ниві. У цей день усі  поспішають щиро привітати всіх, хто присвятив своє життя навчанню і вихованню молоді та подякувати їм за нелегку й шляхетну  справу.

Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком і наш університет. Так, 28 вересня 2023 року відбулося планове засідання вченої ради Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», на якому з метою заохочення за сумлінну та плідну працю на освітянській ниві, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді, та з нагоди професійного свята були нагороджені грамотами науково-педагогічні працівники університету та його відокремлених структурних підрозділів.

У рамках святкування відповідно до рішення профкому від 02.10.2023року, було виконано ще одну  приємну місію – освітянам, чия майстерність заслужила особливої відзнаки, від профспілкової організації вручили грамоти з грошовими винагородами.

Звертаючись до присутніх Світлана ЛІЩУК, голова профкому співробітників та студентів ЗВО «ПДУ» зазначила: «Щорічно ми відзначаємо свято тих, кому особливо вдячні за мудрість, душевну теплоту і щедрість. Саме ви, педагоги, учителі та наставники, терпляче й уміло відкриваєте студентам світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті. Праця усіх освітян у ці непрості часи набуває нових, неоціненних граней. Адже ви формуєте гідних, свідомих, освічений людей, які вміють думати, знають історію, плекають культуру і розвивають Україну. Цей рік був непростим. Проте попри війну ви продовжуєте працювати та щодня добросовісно і віддано виконувати свою непросту роботу задля майбутнього нашої України – наших дітей. Бажаю вам здоров'я, невичерпних творчих сил, натхнення, мудрості, терпіння у нелегкій справі навчання і виховання підростаючого покоління. А головне - мирного всім неба!»

 

 

 

Голова первинної профспілкової організації
співробітників та студентів ЗВО «ПДУ»
Світлана Ліщук