Розмова у колі для мешканців гуртожитку «Дружба і кохання у нашому житті»

4 травня 2023 року кафедрою технології виробництва і переробки продукції тваринництва навчально-наукового інституту харчових технологій було проведено виховний захід для мешканців гуртожитку № 3.

Зібрання було присвячено темі дружби та кохання у сучасному житті молоді, висвітлено важливі складові формування щасливого буття людини.

Дружба — це процес, який виник під час тривалої соціальної взаємодії людей. Кожен вид дружби унікальний, але важливим залишається щирість та справжність дружнього процесу.

Кохання — незрівнянний душевний порив, який відчувають до близьких та рідних людей. Вона буває романтичною чи платонічною.

У любовному плані є напруження емоцій і пристрастей, часто викликані сторонніми факторами. У дружбі все набагато простіше. Друзі знають, які теми можуть спричинити конфлікт, тому їх уникають. У парі не завжди вдається зробити так. Багато побутових нагальних питань призводять до протиріч. У дружбі є справедливість і чесність. Справжній друг не буде лукавити, дивитися на партнера крізь рожеві окуляри, він бачить усі його переваги та недоліки. Якщо ці помилки межують із мораллю, варто сказати другові про них, якщо це його індивідуальна особливість — миримось і приймаємо людину.

Кожен з учасників зібрання мав змогу познайомитись із висловами відомих людей минулого і сучасного про дружбу й кохання та проаналізувати цінність цих складових щасливого життя, які особливо загострюються у суспільстві за лихоліть та війни.

Хто не знав бідності, любові та війни, той не жив повноцінним життям (О'Генрі)

злагоди, премоги та миру – українській землі!

Матеріал підготовлено доцентом
Наталією Пустовою.

Вислови про дружбу та кохання відомих людей:

Григорій Сковорода

Дружать тiльки з тими, до кого вiдчувають особливе духовне ваблення.

Життя наше — це подорож, а дружня бесiда — вiзок, що полегшує мандрiвниковi дорогу.

Я належу до тих, хто настiльки цінує друга, що ставить його над усе і вважає друзів… найлiпшою прикрасою життя.

Маючи друзів, вважай, що ти володієш скарбами.

Любов виникає з любові; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю.

Джеральді

Треба бути трохи схожими, щоб розуміти одне одного, але й трохи різними, щоб один одного кохати

Макіавеллі

У переможця багато друзів, і лише у переможеного вони справжні

Аристотель

Друг – це одна душа, яка живе в двох тілах

Знайти кращого друга – найбільша удача в житті…

Антуан де Сент-Екзюпері

Любити – це не означає дивитися один на одного, любити — це означає разом дивитися в одному напрямку

Ліна Костенко

Троянда – як кохання, може завдати болю, якщо не вмієш її узяти

Скільки років кохаю, а закохуюсь в тебе щодня

Дюма

Кохання надихає на великі справи, і воно ж заважає їх здійснювати.

Коли ДРУЖБА стає ЛЮБОВ’Ю, то вони зливаються в одну велику ріку