Продовжуємо розвивати міжнародне співробітництво

29 січня 2021 року Подільський державний аграрно-технічний університет відвідав фермер з Німеччини Міхаель Герніц, директор аграрного підприємства «Obstbau Michael Görnitz Geschäffsführer». Щорічно на даному підприємстві проходять практичну підготовку студенти нашого університету, які залишають лише хороші відгуки про нього. Під час зустрічі було обговорено деталі подальшого проходження студентами практики на підприємстві пана Міхаеля. Також він ознайомився з матеріально-технічним оснащенням університету, відвідав музеї нашого закладу вищої освіти.

Підприємство «Obstbau Michael Görnitz Geschäffsführer» займається вирощуванням органічної продукції. Враховуючи це, гостю було продемонстровано ферми подібного напрямку нашого регіону. Зокрема відвідали фермера зі Сполучених Штатів Америки Чіпа Тейлора, який не один рік займається вирощування органічної продукції в Україні. Американець організував органічну ферму в селі Залісці на Хмельниччині. Він вирощує овочі без застосування хімічних добрив і пестицидів та продає їх у ресторани. Грядки підживлює виключно органікою.

У господарстві є кількадесят курей, свині, кози — їх також годують екологічно чистим кормом. У будинку дві кімнати відведені для мікрозелені. Тут під лампами росте солодкий перець, різні сорти томатів, зелень тощо. Культури, які вирощує, нетипові для місцевості. Проте фермер каже, що попит на його продукцію зростає. Чіп Тейлор запевняє, що готовий виростити усе, що хоче замовник.

Гість з Німеччини, Міхаель Герніц, позитивно відгукнувся про побачене ним в університеті, а також вподобав наше славне місто і пообіцяв завітати знову!

Начальник відділу міжнародної та
навчально-виробничої практики