«Контінентал Фармерз Груп» запрошує на стажування молодих спеціалістів на посади агроном та механік

Контінентал Фармерз Груп - сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює у Західноукраїнському регіоні, залучаючи в свою команду найкращих професіоналів галузі і застосовуючи у своїй діяльності передові практики агровиробництва, новітні технології та сучасну техніку, запрошує на стажування молодих спеціалістів на посади Агроном та Механік.

Тривалість стажування - 6 місяців з можливістю подальшого працевлаштування у компанії.

Початок стажування - березень 2021 року.

Це ваша можливість:

• Розпочати кар'єру в компанії яка є одним з лідерів аграрної галузі України;
  • Отримати фаховий практичний досвід в компанії, яка застосовує передові практики агровиробництва, новітні технології і сучасну техніку.

Ми пропонуємо:

• Оплачуване стажування;
  • Оформлення згідно чинного законодавства, соціальні гарантії;
  • Професійних наставників та програми стажування;
  • Можливість розвиватись і досягати цілей разом з командою професіоналів;
  • Безкоштовне харчування і проживання за рахунок Компанії;
  • Забезпечення ресурсами на період стажування.

Нам цікаві:

• Студенти останніх курсів або випускники ВНЗ/Коледжів України, за спеціальністю агрономія/ /інженерія/агроінженерія/механізація сільського господарства.

Вимоги до кандидатів:

• Готовність працювати в регіонах (Тернопільська, Хмельницька, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька обл.);
  • Відмінні знання та бажання розвиватись у сфері агрономії, механізації сільського господарства;
  • Прагнення до навчання та здобуття практичного досвіду;
  • Впевнений користувач ПК;
  • Водійське посвідчення кат. В та досвід водіння — буде перевагою.

Якщо Вас зацікавила дана вакансія і Ви відповідаєте ключовими Вимогам — надсилайте, будь ласка, своє резюме Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 067-505-94-81

Звертаємо увагу, що програма буде проходити з дотриманням вимог МОЗ щодо профілактики поширення COVID-19.

Завідувач з навчальної і практичної
підготовки та працевлаштування
Наталія Трач