Відбулося відкриття нової тренажерної зали

18 лютого у головному корпусі Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» відбулося відкриття нової тренажерної зали.

Викладачі та студенти університету зібрались на довгоочікувану подію – відкриття спортивної зали із сучасними обладнанням та тренажерами для активного відпочинку і занять спортом здобувачів освіти та науково-педагогічного складу.

Ректор Володимир ІВАНИШИН привітав усіх присутніх з такою визначною подією, зауваживши що в сучасному світі фізичне виховання має бути одним з пріоритетних напрямків, який слід пропагувати особистим прикладом.

Викладі кафедри фізичного виховання висловлюють щиру вдячність ректору Володимиру ІВАНИШИН за підтримку кафедри та виділення коштів на придбання сучасного обладнання.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку