Відбулося планове засідання вченої ради 26 серпня 2020 року

26 серпня 2020 року в дистанційному режимі відбулося планове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету, в якому прийняли участь 59 членів ради із 62.

Вчена рада працювала згідно порядку денного:

1. Про передачу майна навчально-практичного центру ВСП "Кам'янець-Подільський фаховий коледж ПДАТУ" науково-дослідному центру "Поділля" Подільського державного аграрно-технічного університету (доп. ректор університету, професор Іванишин Володимир Васильович)
    Одноголосно прийнято рішення до 28.08.2020р. створити комісію з приймання-передачі майна за участю представників ВСП "Кам'янець-Подільський фаховий коледж ПДАТУ" та до 01.09.2020р. передати майно навчально-практичного центру ВСП "Кам'янець-Подільський фаховий коледж ПДАТУ" науково-дослідному центру "Поділля" Подільського державного аграрно-технічного університету.
  2. Ліквідація і створення нових кафедр (доп. ректор університету, професор Іванишин Володимир Васильович)
    Одноголосно прийнято рішення про ліквідацію кафедри «Технології виробництва, переробки і стандартизації продукції тваринництва» та створення кафедр «Харчові технології виробництва й стандартизації харчової продукції» і «Технології виробництва продукції тваринництва та кінології» з 01.09.2020р.

В різному вчена рада розглянула питання і одноголосно прийняла рішення:

• затвердити зміни та доповнення до Правил прийому для здобуття вищої освіти у Подільському державному аграрно-технічному університеті в 2020 році.
  • направити звернення трудового колективу ВСП "Снятинський фаховий коледж ПДАТУ" до МОН України з проханням надати дозвіл на передачу нерухомого майна (4-ох квартирний житловий будинок за адресою вул. Симоненка, 20; м. Снятин) для працівників Снятинського фахового коледжу в комунальну власність на баланс КП «Комунальник».
  • погодити договора у галузі вирощування сільськогосподарських культур на полях Снятинського фахового коледжу ПДАТУ у 2020 році з філією ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив».
  • надати дозвіл на довгострокову оренду приміщень фізкультурно-оздоровчого комплексу ВСП "Хотинський фаховий коледж ПДАТУ".
  • рекомендувати до зарахування в докторантуру: за спеціальністю 201 "Агрономія" кандидатуру доцента кафедри агрохімії, хімічних та загальнобіологічних дисциплін Пустової Зої Володимирівни; за спеціальністю 201 "Агрономія" кандидатуру асистента кафедри рослинництва і кормовиробництва Степанченко Віталія Миколайовича; за спеціальністю 051 "Економіка" кандидатуру асистента кафедри фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем Зеленського Андрія Вікторовича.

Секретар вченої ради,
кандидат сільськогосподарських наук