Університет науки і комп’ютерних технологій (Індонезія) запрошує до участі у вебінарі працівників Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Деталі події:

травень 2024 р

20 травня: «Мистецтво ведення переговорів: стратегії укладення угод і побудови бізнес-партнерства»;

21 травня: «Прорив ШІ: вивчення передових технологій та їх впливу на промисловість»;

22 травня: «ШІ на благо: використання штучного інтелекту для бізнесу та управління життям».

Бажаючим виступити із доповіддю англійською мовою необхідно надати коротку біографію та презентаційні матеріали стосовно даних тематик заздалегідь на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За більш детальною інформацією звертатися у відділ міжнародних зв’язків (24 к., г.к.).