Участь здобувачів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» у Літньому фестивалі UNIgreen (UNIgreen Summer Festival) у Варшавському університеті природничих наук (SGGW)

З 14 травня 2024 року розпочався Літній фестиваль UNIgreen у Варшавському університеті природничих наук (SGGW), у якому взяли участь 5 здобувачок Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» спеціальностей 201 «Агрономія», 181 «Харчові технології», 204 «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва», 073 «Менеджмент» та 211 «Ветеринарна медицина». Фестиваль триватиме до 18 травня 2024 року, у цей час наші здобувачки матимуть змогу ознайомитися з університетом в цілому та взяти участь у різноманітних заходах, приурочених до даної події.

У перший день міжнародної події здобувачки мали нагоду зустрітися із представниками Варшавського університету природничих наук, а також взяли активну участь разом зі здобувачами закладів вищої освіти ЄС та НУБіП у дебатах на тему: «Integration mills make landscape of UA accession to the EU full of fears», присвячених євроінтеграційним процесам, дискутували з приводу можливого вступу України до Європейського Союзу.

Також у Центрі Науки «Коперник» відвідали планетарій та мали можливість ознайомитися із великими досягненнями в науці. У науковому центрі знаходиться понад 450 інтерактивних експонатів, за допомогою яких відвідувачі самі проводять експерименти. Центр є найбільшою установою в галузі наукових експериментів у Польщі та одним із найпередовіших у Європі.

Доктор філософії, начальник відділу

міжнародних зв’язків, Анастасія ПОЛІЩУК