Представники Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» у складі доктора економічних наук, професора, проректора з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Оксани БЯЛКОВСЬКОЇ, доктора філософії, начальника відділу міжнародного співробітництва, практики та академічної мобільності Анастасії ПОЛІЩУК та кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Валентини БОРКОВСЬКОЇ взяли участь у стартовій зустрічі проєкту SUSTED “Education for Sustainable Development: Synergy of Competences for the Recovery of Ukraine" (Освіта для сталого розвитку: Синергія компетенцій для відновлення України), що відбулася 05 грудня 2024 року у Поліському національному університеті, м. Житомир, який є координатором проєкту.
Це важлива подія, яка об’єднала учасників із різних країн світу, а також з України для обговорення нових підходів до освіти для сталого розвитку, які можуть підтримати процес відновлення України.
Партнери SUSTED:
Гаазький університет прикладних наук, Нідерланди
Університет економіки та інновації в Любліні, Республіка Польща
Університет Данубіус, Словаччина
Академія IDEA, Мальта
Національний університет «Чернігівська політехніка», Україна
Заклад вищої освіти «Подільський державний університет», Україна
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Україна
Західноукраїнський національний університет, Україна
Поліський національний університет, Україна
Метою проєкту є підвищення рівня освіти для сталого розвитку, а також створення синергії між різними компетенціями, необхідними для ефективного відновлення та розвитку після кризових ситуацій, таких як війна.
Зустріч стала платформою для обміну досвідом, налагодження партнерських зв'язків та формування спільних ініціатив, які сприятимуть підготовці нового покоління до викликів сталого розвитку. Учасники поділилися своїми ідеями, спрямованими на розвиток необхідних компетенцій для сталого майбутнього.
Ми впевнені, що участь у проєкті SUSTED відкриває нові можливості для вдосконалення освітніх практик та активного впливу на процеси відновлення України, а також чекаємо на подальшу співпрацю та реалізацію спільних проєктів в межах цієї ініціативи.
Оскільки освіта є ключовим елементом для відновлення та трансформації країни, ми готові активно долучатися до впровадження цих ініціатив для побудови майбутнього для України.
Начальник відділу міжнародного
співробітництва, практики та
академічної мобільності
Анастасія ПОЛІЩУК