Дні SGGW у Варшавському університеті природничих наук

У період з 17-18 травня 2024 року делегація Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» у складі ректора, доктора економічних наук, професора, академіка НААН України, заслуженого працівника сільського господарства України Володимира ІВАНИШИН та проректора з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності, доктора економічних наук, професора Оксани БЯЛКОВСЬКОЇ була запрошена на святкування Днів SGGW у Варшавському університеті природничих наук. Дане дійство стало вже давньою доброю традицією за багато років міжнародної співпраці між нашими закладами вищої освіти.

Святкування розпочалося із церемонії нагородження державними та відомчими відзнаками, Почесними знаками «За заслуги перед SGGW» у Кришталевій залі.

Очільником цьогорічних Днів SGGW є альянс UNIgreen, який об’єднує 8 європейських університетів. У програмі заходу були присутні представники даних університетів, з якими успішно вдалося поспілкуватися і розширити міжнародні зв’язки.

В рамках Днів SGGW відбулися концерти: представницького оркестру SGGW, фольклорного художнього ансамблю та академічного хору. Цікаву пропозицію підготувала Головна бібліотека Варшавського університету природничих наук. Дана міжнародна подія виявилася унікальною нагодою побачити цимелії, тобто стародруки з фондів бібліотеки.

Наші здобувачки також мали можливість приєднатися до цієї події, оскільки вони були учасниками Літнього фестивалю UNIgreen, який проходив у період з 14-18 травня 2024 року. На завершення здобувачки отримали сертифікати про участь у Літньому фестивалі UNIgreen.

 

 

                         Доктор філософії, начальник відділу 

міжнародних зв’язків Анастасія ПОЛІЩУК