Чергове навчання здобувачів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» в Іспанії за програмою міжнародної академічної мобільності Еразмус+

З 31 січня 2024 року розпочала п’ятимісячне семестрове навчання у Політехнічному університеті в Картахені (Іспанія) за програмою міжнародної академічної мобільності «Еразмус +» КА171 здобувачка 2-го року навчання спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» факультету агротехнологій і природокористування ЗВО «ПДУ» Крістіна ЦВІТКОВА.

Упродовж перших два тижні для учасників програми було організовано різноманітні заходи від ESN Erasmus Student Network, пікніки, карнавал, екскурсії містом. Здобувачі мали можливість познайомитись один з одним, з викладачами та з університетом в цілому.

Навчання проходить в аудиторіях та лабораторіях, де здобувачі вивчають і досліджують структури, властивості всіх живих організмів і харчових продуктів.

Завдяки активній взаємодії з міжнародними програмами та проєктами наші здобувачі мають можливість поглибити свої знання, обмінятися досвідом, розширити кругозір, ознайомитися з культурою інших країн світу.

Участь у програмах міжнародного академічного обміну здобувачами є невідʼємною частиною успіху у підготовці висококваліфікованих фахівців.

Начальник відділу міжнародних зв’язків

Анастасія ПОЛІЩУК