Академічна мобільність для науково-педагогічних працівників в дії

Співпраця з Університетом прикладних наук в Тарнові (Республіка Польща) стала вже для нас традиційною та завжди плідною. Тривалий час наші співробітники мають можливість приймати участь в різних спільних проєктах. Не виключенням став і 2024 рік, з 8 квітня до 12 квітня проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності, доктор економічних наук, професор Оксана БЯЛКОВСЬКА мала можливість взяти участь у міжнародній програмі академічної мобільності ERASMUS+ KA171 «Мобільність персоналу для викладання» та прочитати курс лекцій на тематику, що стосується розвитку територіальних громад, відновлення та розвитку сільських територій, диверсифікації підприємницької діяльності та зокрема в сільському господарстві, для здобувачів Університету прикладних наук в Тарнові.

Студенти виявили великий інтерес до вказаної тематики. Під час лекцій було багато запитань, жвава дискусія стосовно можливостей розвитку підприємництва на сільських територіях, окреслено переваги та недоліки аграрного бізнесу.

Попри навчальну роботу, Оксана БЯЛКОВСЬКА мала можливість зустрітися зі своїм колегою, проректором зі справ науки і розвитку, доктором HB, професором Рафалом КУРЧАБОЮ. Під час розмови було обумовлено ряд важливих питань, що стосуються нашої подальшої спільної роботи та розширення вже існуючої співпраці.

 

 Проректор з навчальної, науково-інноваційної

та міжнародної діяльності, доктор економічних наук,

професор Оксана БЯЛКОВСЬКА