Тиждень іноземних мов

З 19 по 23 квітня в Подільському державному аграрно-технічному університеті пройшов тиждень іноземних мов. Для кафедри іноземних мов організація такого навчально-виховного заходу уже стала традиційною. Декілька років поспіль у квітневі дні, коли англомовною спільнотою прийнято вшановувати Вільяма Шекспіра, ряд цікавих заходів проводиться НПП кафедри з метою популяризації іноземних мов та мотивації здобувачів вищої освіти до їх вивчення.

Так, в понеділок 19 квітня відбулось відкрите заняття на курсах іноземних мов, де студенти 4 курсу факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві активно готуються до здачі ЄВІ (Єдине вступне випробування з іноземної мови). Студенти мали змогу пройти пробне тестування, перевірити свої результати та проаналізувати помилки.

У вівторок до Дня книги та авторського права на занятті з іноземної мови був проведений Web-quest на тему "Видатні письменники сучасності".

21 квітня в рамках тижня іноземних мов було проведено пізнавально-виховний захід – круглий стіл на тему "Цікаві факти про країни та їхні мови". Захід організували і провели студенти групи 1/1 спеціальності "Агрономія". Студенти підготували презентацію і розповіли про цікаві факти з історії, культури і мови країн, мови яких вивчаються в університеті.

Відомо, що 22 квітня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день Землі. У цей день люди проголошують екологічні ініціативи і закликають до дбайливого ставлення до планети. З цієї нагоди кафедра іноземних мов підготувала англомовний виховний захід "Earth Day" / "День Землі" покликаний привернути увагу студентів до проблеми навколишнього середовища та спонукати їх усвідомлене та бережне використання ресурсів планети Земля. Гаслом заходу став крилатий вислів "We do not inherit the land from our ancestors, we borrow it from our children" / "Ми не успадковуємо землю від своїх нащадків, а ми позичаємо її у своїх дітей".

Екологічну ініціативу перейняли також і німецькомовні студенти. Так, відкрите засідання студентського наукового формування "Німецькомовний книжковий клуб" зосередилось більшою мірою на покращенні довкілля, шляхом збільшення зелених насаджень. В рамках засідання, охочі мали змогу визначити також свої навички та схильність до садівництва за допомогою тесту "Grüner Daumen".

Також 22 квітня кафедрою була проведена Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих вчених та здобувачів вищої освіти "Освітній простір XXIст.: виклики та перспективи".

Завершальний день тижня іноземних мов був присвячений В. Шекспіру. Це вже стало традицією, що саме 23 квітня у день народження та смерті цього видатного поета та драматурга, у Всесвітній день англійської мови, члени гуртка "Англійська мова – мова майбутнього" щорічно влаштовують англомовні презентації. Повернувшись майже на 400 років назад у історію, наші студенти згадали як жив та творив цей видатний драматург усіх віків та народів. В ході заходу на подяку Вільяму Шекспіру члени гуртка і студенти 1 курсу спеціальності Агрономія перечитували незабут­ні сонети та уривки з його чудесних здобутків: "Отелло", "Гамлет", "Макбет", "Ромео і Джульєтта", "Король Лір", "Дванадцята ніч".

Кафедра іноземних мов