Профорієнтаційна робота ННІДЗО 18 листопада 2021 року

В умовах реформування системи освіти в Україні особливої ваги набуває проблема, пов'язана з прагненням сучасної молоді знайти місце рівноправного партнера у суспільних процесах, які протікають швидко і вимагають від них одночасно високого рівня загальної підготовки й ґрунтовних знань в обраній сфері професійної діяльності.

Одним з основних напрямків роботи кафедри математики, інформатики та академічного письма безумовно є профорієнтаційна, а саме заходи, які б стимулювали пошук молодою людиною, майбутньої професії, яка буде найефективнішим засобом розвитку рівня людини, вчитися отримувати інтелектуальну та трудову незалежності.

18 листопада 2021 року з метою профорієнтації завідувач та доценти кафедри математики, інформатики та академічного письма Андрій ГРОМИК, Ірина МУШЕНИК та Ірина СЕМЕНИШИНА відвідали структурний підрозділ «Бучацький фаховий коледж Подільського державного університету» м. Бучач.

Викладачі кафедри надали вичерпну інформацію, щодо вступу до ЗВО «ПДУ». Було роздано брошури та  правила прийому на 2022 рік, також випускники, заповнили анкети вступника. Студентів цікавили наступні питання: особливості проживання в гуртожитках, розмір оплати за навчання та кількість державних місць та чи надаються пільги дітям сиротам. Під час спілкування студенти  отримали детальні відповіді на всі запитання, а також інформацію про всі факультети та спеціальності.

Доцент кафедри математики, інформатики
та академічного письма Ірина МУШЕНИК