Навчально-науковий інститут дистанційної освіти: онлайн навчання сприяє розвитку цифрових компетентностей

В умовах карантину професорсько-викладацький склад навчально-наукового інституту дистанційної освіти продовжує працювати зі студентами в дистанційному форматі. Кафедри математичних дисциплін, інформатики і моделювання; іноземних мов; теоретико-правових і соціально-гуманітарних дисциплін пропонують здобувачам вищої освіти різні можливості повного та якісного дистанційного опанування навчальних курсів.

Викладачі кафедри теоретико-правових і соціально-гуманітарних дисциплін Колосюк Ірина Анатоліївна та Боднар Алла Миколаївна провели онлайн лекції і семінарські заняття з навчальної дисципліни філософія студентам денної форми навчання 1-го курсу факультету ветеринарної медицини і технології у тваринництві, економічного та факультету агротехнологій і природокористування. На заняттях розглядалися питання проблеми буття та свідомості у філософії. Відбувся також захист індивідуальних завдань у вигляді презентацій.

Завідувач кафедри математичних дисциплін, інформатики і моделювання Громик Андрій Петрович та асистент кафедри Гаврилюк Віта Миколаївна розпочали онлайн стажування «Академічна доброчесність», що проводиться Польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» спільно із Вищим Семінаріумом Духовним Університету С. Вишинського (м. Варшава, Польща). Програма наукового стажування «Академічна доброчесність» триватиме з 11травня до 19 червня 2020 року і відбувається на онлайн платформі Zoom.

Кафедра іноземних мов організувала та провела 13 травня засідання англомовного дискусійного клубу Подільського державного аграрно-технічного університету у звичному уже онлайн форматі на платформі Zoom. Цього разу до засідання доєдналася 21 особа, в числі НПП кафедри іноземних мов, студентів та слухачі курсів ПДАТУ, особливим гостем була Клер Елізабет Меннінг – волонтер Корпусу Миру США. Тема дискусії: «Незвичні хобі» виявилась надзвичайно цікавою та подекуди провокативною. Присутні залюбки дискутували та задавали свої питання. Засідання видалось жвавим та динамічним.

Успішний досвід дистанційної роботи співробітників навчально-наукового інституту дистанційної освіти, який активно впроваджений у навчання є корисним для розвитку цифрових компетентностей як викладачів, так і студентів. Спільна робота дозволяє сформувати ефективний механізм співпраці і розширити для студентів можливості реалізувати свій потенціал.

Директор навчально-наукового
інституту дистанційної освіти,