Вища Школа Агробізнесу в Ломжі запрошує на Міжнародний науково-педагогічний семінар «Інтеграція закладів фахової передвищої та вищої освіти в європейський освітній простір. Розвиток міжнародного співробітництва»

Вища Школа Агробізнесу в Ломжі (Польща)
запрошує на безкоштовний Міжнародний науково-педагогічний семінар «Інтеграція закладів фахової передвищої та вищої освіти в європейський освітній простір. Розвиток міжнародного співробітництва»

Для участі в семінарі запрошуються ректори, проректори, директори і їх заступники, методисти, науково-педагогічні і педагогічні працівники закладів фахової передвищої та вищої освіти докторантів, аспірантів, здобувачів, студентів, які мають або здобувають освіту. Семінар відбуватиметься в рамках підвищення кваліфікації як складова безперервного професійного навчання педагогічних працівників впродовж життя.

Кількість годин: 6 годин (0,2 кредити ECTS).

Форма проведення: дистанційна

Вартість: участь безкоштовна.

Детальна інформація у вкладеному файлі.

Відділ міжнародних зв'язків ПДАТУ