Стартував новий конкурс для здобувачів вищої освіти в межах соціального проєкту «Scholarship в Україні»

Стартував новий конкурс для здобувачів вищої освіти в межах соціального проєкту "Scholarship в Україні", у якому за умовами конкурсу здобувачам освіти надається 4 окремих гранти на сплату навчання у розмірі 15 000 грн. Для здобувачів, які займуть 2-е та 3-є місця заохочувальні грошові призи (у розмірі 4000 грн та 2000 грн).

Мета соціальної програми полягає в заохоченні і стимулюванні українських здобувачів освіти, розвитку і підвищення рівня фінансової грамотності та підприємливості серед молоді.

Переваги проекту:

• Участь безкоштовна
  • Різнопрофільний напрямок. В рамках проекту проводяться конкурси за різними професійними спрямуваннями.
  • Незалежне журі. Для оцінки залучаються представники як зі сфери освіти, так і зі сфери бізнесу.
  • Фінансова винагорода. Переможець отримує грант в межах 15 000 грн, 2-е і 3-є місця – матеріальні заохочувальні призи.
  • Нові можливостіОтримати новий досвід, нові знайомства, спілкування з цікавими людьми.

Участь можуть брати:

• студенти - громадяни України;
  • студенти таких закладів освіти України як: установи вищої освіти, технікуми, коледжі, професійні училища (для кожної групи акредитації окремий конкурс);
  • студенти 2 - 4 курсу; фахівці; магістри;
  • денної та заочної форми навчання;
  • студенти на контрактній (оплата 1 року навчання студента) та бюджетній (оплата освітніх курсів на вибір студента) основі.

Для отримання гранту на навчання, необхідно написати аналітичну статтю на одну із тем, що пропонується організаторами.

Термін подання робіт до 5 липня.

Детальна інформація та умови щодо проєкту – на офіційному сайті scholarship.in.ua