Профорієнтаційний захід кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту «Вірний вибір професії – запорука стабільності майбутнього України!»

Профорієнтаційний захід кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту «Вірний вибір професії – запорука стабільності майбутнього України!».

В межах проведення профорієнтаційної роботи із майбутніми абітурієнтами, та участі у заходах до Дня відкритих дверей та Дня відкритих лабораторій викладачами факультету енергетики та інформаційних технологій були проведена робота із участю у виставці напрацювань факультету та проведена екскурсія для учнів 11-го класу Кам΄янець-Подільського ліцею №8.

Із вітальним словом до присутніх звернулася к.т.н. професор, декан факультету енергетики та інформаційних технологій Людмила МИХАЙЛОВА. При цьому під час зустрічі була доведена інформація щодо умов вступу та продовження навчання у університеті за відповідними спеціальностями та перспективи подальшого працевлаштування за обраним фахом. Була доведена інформація про особливості й переваги спеціальностей факультету та потребу держави у цих фахівцях на теперішньому етапі та в найближчому майбутньому України. Було доведено до учнів умови вступу у 2024 році, перспективи навчання саме у нашому закладі.

Також було роздано наглядно-інформаційні матеріали про університет, при цьому акцентувалась увага на особливості організації навчального процесу, можливості працевлаштування та стажування за кордоном за обраною спеціальністю. Учні цікавились умовами вступу до навчально-наукового інституту енергетики та вузу в цілому. Також їм були цікаві умови проживання в гуртожитку та поза навчальні спортивні та розважальні заходи.

На всі поставлені питання були дані повні та вичерпні відповіді. В загальному присутні учні виявили зацікавленість подальшим навчанням у вузі, тому зустріч закінчилась на позитивній ноті та побажанням подальших успіхів у навчанні в нашому вузі.

Дякуємо за підтримку у проведені екскурсії із боку ліцею №8 директорки Олену РОМАСЬ та завуча Людмилу ЯКОВЕНКО, викладачів ліцею: Ірині Горбовій та Оксані БАБИЧ; із боку факультету енергетики та інформаційних технологій в особі к.т.н. професорки, декана факультету енергетики та інформаційних технологій Людмилу МИХАЙЛОВУ та викладачів факультету: к.т.н., доцента Віктора ДУБІКА; магістра, асистента Олега ГОРБОВОГО.

 

Асистент кафедри енергозберігаючих технологій

та енергетичного менеджменту

Олег ГОРБОВИЙ