Конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт факультету енергетики та інформаційних технологій

17 квітня 2024 року на базі ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ «ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» відбулася науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Енергетики; електротехніки та електромеханіки; електричних машин і апаратів; електроніки» та інших суміжних галузей.

Організаційно-методичне керівництво конкурсом здійснював ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Відкрив конференцію декан факультету енергетики та інформаційних технологій Людмила МИXАЙЛОВА, яка побажала студентській науковій спільноті успішної презентації своїх наукових здобутків, не зупинятись на досягнутому і надалі продовжувати збагачувати наш інтелектуальний потенціал.

Модератором наукового дійства виступив відповідальний з наукової та міжнародної діяльності факультету Олександр КОЗАК.

Всі учасники конференції приклали максимум зусиль, щоб гідно продемонструвати не тільки свою здатність до наукового пошуку, а й вміння на належному рівні презентувати результати власного дослідження.

Проведення наукових студентських заходів такого рівня ще раз доводить, що тільки взаємодія освіти і науки забезпечить якісну підготовку конкурентноздатного фахівця у сфері енергетики, готового швидко реагувати на виклики сучасного глобалізованого світу.

Відповідальний з наукової та міжнародної діяльності  Олександр КОЗАК