Книги в дарунок

Пожертви приватних осіб та дарування завжди були вагомим джерелом формування бібліотек в усі часи і в усіх країнах. Наукова бібліотека ПДАТУ свого часу також отримала (і продовжує отримувати) велику кількість книг, які значно збагатили її фонди.

Разом з тим, на зараз книгозбірня має можливість самою виступити в ролі мецената. Так, у відповідь на звернення колег з бібліотеки Луганського національного аграрного університету (м. Слов'янськ) для відновлення та поповнення її фондів у зв'язку зі зміною розташування вишу більше 200 книг аграрної і технічної тематики (підручники, навчальні посібники, наукові видання) було передано через книгообмін колегам-освітянам. Справу під особистий контроль узяв ректор нашого університету, доктор економічних наук, професор Володимир Іванишин.

Приємно відзначити, що авторами багатьох книг є наші науковці: М.І. Бахмат, І.М. Бендера, В.І. Дуганець, В.В. Іванишин, М.І. Самокиш, А.В. Рудь та багато інших.

Директор наукової бібліотеки ПДАТУ,
кандидат історичних наук, доцент