Робоча зустріч координаторів проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS)

9 квітня на платформі Zoom пройшла онлайн зустріч представників Міжнародного фонду соціальної адаптації із всіма виконавцями проєкту «Норвегія-Україна» в регіонах.

Метою зустрічі було отримання в онлайн режимі поточної інформації про поточне виконання проєкту в кожному регіоні. На зустрічі від Подільського державного аграрно-технічного університету були присутні  координатор проєкту, директор центру перепідготовки кадрів ПДАТУ - Павло Федірко та представники партнерської громадської організації проєкту: психолог Оксана Ляска і відповідальна за інформаційне забезпечення - Альона Кузема. 

Основним питанням звіту від університету було проходження процесу професійної перепідготовки (відвідуваність, формат занять, слідування плану тощо). Павло Федірко докладно розповів про організацію групи слухачів, виконання навчального плану теоретичної і практичної частини. Позитивним прикладом організації курсової підготовки в Кам'янці-Подільському є те, що у нас налагоджена тісна співпраця із центром зайнятості, військовою частиною, службою держгеокадастру, є забезпечення юридичним супроводом та організоване безпосереднє спілкування слухачів із підприємствами міста і району. 

Оксана Ляска розповіла як проводяться заходи з соціальної адаптації слухачів курсів. 

Своїм досвідом організації курсів ділилися також представники ЗВО - партнери проєкту «Норвегія- Україна» із Луцька, Львова, Одеси, Тернополя тощо.

Отже, не зважаючи на карантинні обмеження, проєкт, що стартував в українських закладах вищої освіти наприкінці лютого 2021 року та має за мету сприяти соціальній адаптації учасників АТО, успішно реалізовується. 

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку
Альона Кузема