Равликова ферма – чи для лінивих цей бізнес?

Сприяння адаптації військовослужбовців та звільнених у запас ветеранів силових структур до життя після завершення служби - найважливіше завдання, що стоїть перед організаторами курсів за програмою «Аграрний менеджмент» в рамках проєкту «Норвегія – Україна» професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Курс теоретичних дисципліни  надає слухачам базові знання для відкриття та ведення власної справи, а практична складова проєкту передбачає вивчення досвіду ведення бізнесу у різних напрямках.

5 травня для слухачів курсів була організована поїздка на равликову ферму Сергія Ланчука, що знаходиться в с. Голосків.

Екскурсантам вдалося пізнати дивовижний світ равликів. Цікава та пізнавальна екскурсія по равликовій фермі із Сергієм Ланчуком, власником ферми, не залишила байдужим нікого. Знайомство з процесом вирощування молюсків та цікавими фактами про них стимулює наших слухачів задуматися над можливістю пошуку, на перший погляд, незвичних та малоймовірних ідей для власної справи.

Гастрономічною родзинкою поїздки стала дегустація страв із равлика

Окрім вишуканої французької страви ескарго, слухачі курсів скуштували найдорожчу ікру в світі, паштет з равликів, мариновані равлики та багато інших смаколиків

Лейтмотивом саме цієї поїздки для слухачів курсів, за їх словами, стало, тверде переконання, що нічого неможливого немає для людини, яка має ціль, бажання її реалізувати та готова невтомно працювати.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку
Альона Кузема