Захист кваліфікаційних магістерських робіт зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми навчання

20-21 грудня у навчально-науковому інституті бізнесу і фінансів відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми навчання. Захист відбувся відповідно до затвердженого графіку та за стандартами вищої школи.

Захід розпочав директор навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів Микола МІСЮК, який привітав усіх присутніх і побажав успіхів магістрам у захисті кваліфікаційних робіт.

Комісія відзначила високий рівень компетентностей випускників, їх відповідність вимогам освітньої характеристики, зокрема: здатність студентства до самостійної роботи, використання теоретичних знань у конкретних умовах практичної діяльності; проведення аналітичної оцінки стану та тенденцій розвитку об’єкта дослідження за допомогою методів фінансового аналізу; здійснення оцінки техніко-економічних показників діяльності об’єкта дослідження, використовуючи узагальнені підходи до його виконання.

Вітаємо усіх здобувачів вищої освіти ОС «магістр» із успішним захистом та бажаємо їм нових звершень і досягнень!