СТУДЕНТИ-менеджери ДОПОМАГАЮТЬ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

 

 

Здобувачі навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів спеціальності «Менеджмент» завжди пам'ятають завдяки кому вони мають змогу навчатися і тому сприяють перемозі та допомагають Збройним Силам України. Зокрема, під час проведення виховної години 2 курсу спеціальності «Менеджмент» завідувачем кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Аллою ЧИКУРКОВОЮ і куратором, доцентом кафедри Еллою ДОБРОВОЛЬСЬКОЮ на тему «Патріотичне виховання сучасної молоді" було розглянуте важливе питання «Як студенти наближають перемогу України».

Для українських студентів немає нічого неможливого! Наша молодь бореться з ворогом своїми знаннями, вміннями, енергією та фантазією. Вчорашні школярі, а сьогодні здобувачі, волонтерять, готують їжу, виготовляють окопні свічки та плетуть маскувальні сітки.

Наші студенти-менеджери з вересня виготовляють окопні свічки для бійців. Спочатку з матеріалами допомагали батьки студентів. Наразі долучаються не лише батьки, а й жителі інших сіл. 

Ще до повномасштабної війни кожної неділі Віка МАЗУРЕНКО долучалася до створення надійного захисту для наших бійців – до плетіння сіток для бійців АТО. Також під час війни Віка МАЗУРЕНКО у вільний від занять час готує їжу для бійців ЗСУ, які захищають Україну. Усі необхідні продукти для приготування їжі здебільшого надають небайдужі люди, а також місцеві, які відгукнулися на прохання допомогти. Крім того, батьки студентів також долучилися до цієї справи та взяли участь у підготовці їжі для військових.

«Ми щиро віримо, що свічки, які ми робимо,  зможуть подарувати вогник тепла, надії та віри нашим військовим і закликаємо всіх допомагати ЗСУ», – говорить здобувачка 2 курсу спеціальності «Менеджмент» Віка МАЗУРЕНКО.

"Я знаю, що я роблю добру справу. Вони нас захищають, і це для мене велика честь плести для них сітки. Долучаюсь часто, бо в мене багато друзів і рідних перебувають на війні. Ми вже знаємо і можемо з закритими очима плести сітку", – розповіла Марія БІЛОУС, здобувачка 2 курсу спеціальності «Менеджмент».

Молодь переконана, світло переможе темряву, адже нікому не вистачить сили загасити його в гарячих українських серцях.

 

Шановні здобувачі, долучайтесь та робіть свій внесок у перемогу!

Доцент Елла Добровольська