Студенти економічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету – переможці ІІ етапу Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 24.11.2020  №  1457 протягом квітня 2021 р. на базі закладів вищої освіти України відбувся ІІ тур Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з відповідних спеціальностей. Конкурси було проведено в режимі онлайн-конференцій з дотриманням законодавства у частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Творча та активна молодь Подільського державного аграрно-технічного університету проявила високий рівень володіння навчальним матеріалом та наукової підготовки. Здобувачі вищої освіти під керівництвом досвідчених наукових керівників, професорів та доцентів економічного факультету ПДАТУ подали наукові роботи, які здобули перемогу на конкурсах:

15-16 квітня 2021 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства». З науковою доповіддю економічний факультет Подільського державного аграрно-технічного університету успішно представляв студент магістратури Білий Іван Іванович (науковий керівник канд. екон. наук, доцент Добровольська Елла Володимирівна). Тема наукової роботи «Ефективність ресурсного потенціалу».  Студент нагороджений грамотою учасника конкурсу.

6 квітня 2021 року на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю». З науковою доповіддю економічний факультет Подільського державного аграрно-технічного університету успішно представляв студент магістратури Буркацький Артем Юрійович (науковий керівник д-р. екон. наук, професор Чикуркова Алла Дмитрівна). Тема наукової роботи «Управління розвитком курортної діяльності в Україні».  Студент здобув диплом ІІ ступеня.

21 квітня 2021 року на базі Поліського національного університету було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу». До участі в ІІ турі в результаті відбору та рецензування було запрошено студентку 1СТН курсу економічного факультету спеціальності «Економіка» Подільського державного аграрно-технічного університету Волощук Анастасію Олегівну (науковий керівник д-р екон. наук, доцент, директор ННІЗДО Волощук Юлія Олександрівна).  Тема наукової роботи «Ефективність діяльності підприємств».  Студентка здобула диплом І ступеня.

29 квітня 2021 року на базі Сумського національного аграрного університету було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка сільського господарства та АПК». До участі в ІІ турі в результаті відбору та рецензування було запрошено студентку 2СТН курсу економічного факультету спеціальності «Економіка» Подільського державного аграрно-технічного університету Павловську Аліну Сергіївну (науковий керівник канд. екон. наук, доцент Заходим Марина Володимирівна). Тема наукової роботи «Механізм функціонування ринку молока».  Студентка здобула диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо наукову активність студентської молоді та бажаємо подальших творчих успіхів!

Відповідальна з наукової та міжнародної діяльності,
д-р екон. наук, доцент Н.Л. Корженівська