Робота здобувачів вищої освіти  на філії кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування

Продовжується плідна співпраця кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування з Гуківською ОТГ Кам’янець-Подільського  району Хмельницької області щодо залучення здобувачів усіх рівнів освіти до науково-дослідної діяльності, практичної підготовки та обговорення освітніх програм. Чергова зустріч відбулася із Сільським головою Петром ІЛЬНИЦЬКИМ; керівником відділу освіти Тетяною ПУСТІЙ; аспіранткою кафедри, членом робочої групи з розробки ОНП Менеджмент Світланою ОГАНЕСЯН (науковий керівник - доктор економічних наук, професор Оксана БЯЛКОВСЬКА), а також здобувачами вищої освіти.

Під час зустрічі було сформовано напрями подальшої співпраці з підготовки аналітичних матеріалів, їх опрацювання та розробки практичних рекомендацій в контексті роботи аспірантки над дисертаційним дослідженням на тему «Туристичний бізнес на селі як соціально-економічний аспект розвитку територіальних громад». Така співпраця є важливою як для  науковців, так і для представників місцевого самоврядування, оскільки сприяє набуттю здобувачами вищої освіти та аспірантами практичних навичок щодо здійснення наукових досліджень, оцінки й систематизації інформаційних матеріалів, вивчення досвіду роботи й визначення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування, надання практичних рекомендацій щодо її покращення. Здобувачі вищої освіти долучалися до обговорення можливостей й переваг проходження виробничих практик, тематики написання курсових і кваліфікаційних робіт за матеріалами Гуківської ОТГ Кам’янець-Подільського  району Хмельницької області.

Також під час зустрічі було проведено моніторинг чинних освітніх програм, а також висловлені пропозиції щодо їх покращення в контексті практичної спрямованості і наповнення навчальних планів вибірковими компонентами.

Кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування дякує за підтримку, професіоналізм, толерантність й інноваційний підхід до роботи Сільському голові Петру ІЛЬНИЦЬКОМУ, керівнику відділу освіти Тетяні ПУСТІЙ та бажає успіхів у роботі ОТГ.

 

Інформацію підготувала

Гарант ОНП Менеджмент

Алла ЧИКУРКОВА