ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТТЯ В УМОВАХ ФІЛІЇ КАФЕДРИ  

 

З метою закріплення вивченого матеріалу з дисципліни «Ремонт машин та обладнання» 01.04.2024 року працівники ФОП «Стецюк Михайло Дмитрович» спільно із завідувачем кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін інженерно-технічного факультету Василем ДУГАНЦЕМ та доцентом кафедри Віталієм БОНЧИКОМ провели виїзне практичне заняття для здобувачів вищої освіти 4-го курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» на тему: «Ручне електрозварювання», під час якого здобувачі ознайомились із зварювальним обладнанням ФОП «Стецюк Михайло Дмитрович», а також набули навичків у зварюванні металевих конструкцій напівавтоматичним зварювальним апаратом.

Під час проведення заняття, відбулася зустріч з директором підприємства Стецюком Михайлом Дмитровичем, який розповів про основні ключові поняття, що пов'язані з ремонтом вантажних автомобілів. Мета проведення практичного заняття - відновити ключові поняття, принципи та важливі аспекти, які були розглянуті під час лекцій та практичних занять, визначити їх застосування та переваги в практичній діяльності.

Під час зустрічі ФОП Стецюк Михайло Дмитрович наводив практичні приклади та розповідав про реальні випадки зі своєї практики та складнощі, а також про шляхи їх вирішення у напряму технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів. Здобувачі ознайомилися із різноманітним  обладнанням та інструментами, які використовуються під час ремонту автотранспортних засобів.

 

 

Інформацію підготували:

 завідувач кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін Василь ДУГАНЕЦЬ і доцент кафедри Віталій БОНЧИК