Проведення науково-практичного семінару у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» з питань інтелектуальної власності

Проведення науково-практичного семінару у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» з питань інтелектуальної власності

 

Сьогодні одним з найголовніших завдань є удосконалення та розвиток державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні. Інтелект, знання і творчий потенціал людини мають стати визначальними факторами розвитку українського суспільства. Найбільшою цінністю сучасного цивілізованого світу є людина, її права та свободи. Конституцією України громадянам гарантується свобода літературної, художньої, наукової і технічної творчості, захист права інтелектуальної власності, моральних і             матеріальних інтересів, що виникають у зв'язку з різними видами інтелектуальної діяльності. Кожний громадянин має право на результати своєї інтелектуальної, творчої діяльності;  ніхто не може використовувати або поширювати їх без його згоди, за винятками, встановленими законом.

Згідно графіку проведення наукових заходів у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» 18 квітня 2024 року доцент кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін, патентний повірений Віталій БОНЧИК   провів науково-практичний семінар на тему: «Оформлення матеріалів заявки на промисловий зразок в Україні». На семінарі були присутні науково-педагочні працівники, аспіранти, здобувачі вищої освіти університету.

Метою проведення наукового заходу було ознайомлення усіх присутніх з матеріалами заявки на промисловий зразок в Україні і правильності їх складання перед поданням до Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ).

Після завершення були задані запитання доповідачу і отримані обґрунтовані відповіді.

 

 

 доцент кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін,

патентний повірений  Віталій БОНЧИК