КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, на інженерно-технічному факультеті відбувся  1 етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Загалом у Конкурсі прийняли участь 15 обдарованих здобувачів вищої освіти інженерно-технічного факультету із спеціальностей 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», 274 «Автомобільний транспорт», 208 «Агроінженерія», які активно приймають участь у Всеукраїнських  наукових та науково-технічних заходах та гідно представляють Заклад вищої освіти «Подільський державний університет». З вітальним словом до учасників Конкурсу звернувся декан інженерно-технічного факультету Юрій ПАНЦИР, який наголосив, що рушійною силою прогресу є знання, які потрібно набувати протягом усього життя та активно застосовувати, щоб вони приносили користь суспільству.

В свою чергу, Конкурсна комісія заслухала та оцінила доповіді учасників Конкурсу, враховуючи такі основні критерії, як актуальність досліджуваної проблеми,  наукова новизна роботи,  практична направленість результатів досліджень, вміння вести наукову дискусію тощо.

За результатами проведеного конкурсу обрано п’ятірку найкращих робіт та присвоєно 1 місце наступним здобувачам вищої освіти:

• за спеціальністю 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» - Олексію КШАНОВСЬКОМУ;
  • за спеціальністю 208 «Агроінженерія» - Богдану КОПЧУКУ, Дмитру ДРИГУЛІ, Павлу ШАНДРУКУ;
  • за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт» - Павлу ПОДОЛЯНУ, Івану ФОРМАЗЮКУ.

З заключним словом виступила головуюча Конкурсної комісії професор Леся ШЕЛУДЧЕНКО, яка привітала переможців та їх керівників, подякувала усім учасникам та відмітила важливість тематик наукових робіт, які були подані на конкурс .

Матеріал підготувала відповідальна з наукової та міжнародної діяльності інженерно-технічного факультету Леся ШЕЛУДЧЕНКО.