МАЙБУТНІ ІНЖЕНЕРИ ЗАХИСТИЛИ  КВАЛІФІКАЦІЙНІ РОБОТИ

У період з 17 по 28 червня 2024 року на інженерно-технічному факультеті відбулися засідання комісій із захисту кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальностями 208 Агроінженерія, 274 Автомобільний транспорт, 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті).

Відповідно до наказу ректора Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» у склад комісії входили гаранти освітньо-професійних програм, члени проєктних груп та завідувачі профільних кафедр.

Захисти відбувалися публічно, доповідачі мали можливість продемонструвати результати своїх робіт членам комісій, усім присутнім як на паперових носіях інформації, так і за допомогою мультимедійної техніки. Члени екзаменаційних комісій відзначили актуальність тем кваліфікаційних робіт, їх практичне спрямування, фахову зацікавленість здобувачів, їх усвідомлене ставлення до майбутньої професійної діяльності.

За результатами захисту кваліфікаційних робіт екзаменаційні комісії протокольно підтвердили здобутий рівень освіти та рекомендували здобувачам продовжити навчання в магістратурі.

Бажаємо випускникам успішної професійної реалізації, нових наукових досягнень, творчих здобутків в усіх напрямах діяльності та здійснення життєвих мрій!

 

 

Інформацію підготував заступник декана з навчальної роботи

Сергій СЛОБОДЯН