Дистанційна освіта – надання освітніх послуг із застосуванням сучасних технологій навчання

Основна мета дистанційної освіти – надання якісних послуг із використанням сучасних технологій навчання.

Саме тому, в умовах сьогодення, дистанційне навчання – вимушений але важливий крок, який сприяє забезпеченню студентів необхідними умовами для отримання повноцінних знань.

Викладачі кафедри транспортних технологій та засобів АПК інженерно-технічного факультету, використовуючи сучасні технології передачі інформації (платформу Moodle, додатки Viber та Skype), проводять лекційні та лабораторно-практичні заняття.

В режимі online доцентом Комарніцьким С.П., асистентами Тереновим Д.Б. та Мельником В.А. проведено консультації щодо закріплення теоретичних знань із проведених лекційних та лабораторно-практичних занять із дисциплін: «Загальний курс транспорту», «Основи теорії транспортних процесів і систем», «Інформаційне забезпечення учасників дорожнього руху», «Дорожні умови і безпека руху» студентам ОС «Бакалавр» спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті).

Пресцентр ПДАТУ