Природа і населення через призму нумізматики і боністики

З метою підготовки всебічно розвинених сучасних фахівців кафедра рослинництва, селекції та насінництва факультету агротехнологій і природокористування ЗВО «ПДУ» ініціювала проведення пізнавальної зустрічі з колекціонер-аматором Володимиром Мисько, який розповів студентам, що вивчати світ можна не лише через мережу інтернет, художню і довідкову літературу, науково-популярні журнали чи туристичні путівники, а також через незвичні джерела інформації – звичайні металеві і паперові гроші.

Саме цьому була присвячена сьогоднішня зустріч «Природа і населення через призму нумізматики і боністики», на якій здобувачі спеціальності 201 Агрономія мали можливість переглянути яскраву та різноманітну колекцію монет і банкнот із зображеннями відомих людей, тварин, рослин і навіть різних побутових та культових предметів деяких народностей і племен. Студенти також переглянули яскраву презентацію та із захопленням доповнювали почуте своїми розповідями.

Надзвичайно цікавим було знайомство із пам’ятними монетами НБУ, Євро, регіону «Австралія та Океанія» та монетами різних країн світу.

Інформацію підготувала
асистент кафедри рослинництва,