НАШИХ ВИПУСКНИКІВ ЗАВЖДИ ПОТРЕБУЮТЬ НА ВИРОБНИЦТВІ

Окрім забезпечення якості освітнього процесу, ми переймаємося й майбутнім наших здобувачів, адже вдале працевлаштування забезпечує можливість самореалізації, професійний ріст та життєвий успіх кожного в майбутньому.

12 березня на факультеті агротехнологій і природокористування, за сприяння адміністрації Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», організовано зустріч студентів випускних курсів спеціальностей 201 «Агрономія» і 203 «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство» із потенційними працедавцями – представниками ТОВ «Волочиськ-агро» аргопромхолдингу АСТАРТА-КИЇВ та агрохолдингу  VITAGRO.

Менеджери по персоналу для студентів провели презентації компаній, ознайомили слухачів з особливостями виробництв, умовами працевлаштування та соціальними пакетами.

Зустріч з працедавцями завершилася на виробництві компанії VITAGRO, де здобувачам провели екскурсію по сортувально-зберігальному комплексі на 10 000 тонн фруктів та овочів.

Ми будуємо міцні ділові стосунки із колегами та стейкхолдерами, прикладаємо максимум зусиль щоби  допомоги кожному студенту проявити себе та знайти своє місце.

Матеріал підготував

декан факультету агротехнологій і природокористування,

кандидат с.-г. наук, доцент

Віталій ЛАПЧИНСЬКИЙ