Демонстраційні ділянки картоплі перевірено

23 липня 2020 року на дослідному полі НДЦ «Поділля» було проведено огляд демонстраційних ділянок елітних сортів картоплі, які були закладені Подільським державним аграрно-технічним університетом спільно з Інститутом картоплярства НААН України. Перевірку насаджень здійснила комісія у складі: доктора сільськогосподарських наук, члена-кореспондента НААН України, директора Інституту картоплярства НААН України Боднарчука Анатолія Андрійовича; заступника директора Інституту, кандидата сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника Фурдиги Миколи Миколайовича; а також доктора сільськогосподарських наук, завідувача кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою ПДАТУ М'ялковського Руслана Олександровича.

В ході перевірки комісія виявила позитивні результати досліджених сортів в умовах південно-західної частини Лісостепу Західного, а також зазначила необхідність продовження досліджень в наступні роки із розширенням асортименту сортового матеріалу.

Крім цього, в рамках візиту Анатолій Андрійович зустрівся з ректором нашого університету, професором Іванишин Володимиром Васильовичем. Було обговорено подальшу співпрацю установ у напрямку наукових досліджень з питань картоплярства, запропоновано ряд пропозицій стосовно підготовки наукових кадрів по даному напрямку.

Центр виховної роботи
і соціально-культурного розвитку